Як бабуся Ліда двох онуків піднімає Після смерті доньки та втечі зятя старенька стала опікуном для малят

Віддана турботі про двох онуків бабуся Ліда зараз мешкає з ними у Сєвєродонецьку. Про це повідомляють спеціалісти благодійної організації «СОС Дитячі Містечка», яка опікується сім`єю.

«Вона дуже хвилюється про вже своїх дітлахів, тому, не зважаючи на інвалідність та поважний вік, регулярно ходить з онуками на заняття до психолога. Опановує сучасні знання про виховання та намагається не відставати від своїх онуків», — йдеться на сторінці організації.

Бабуся Ліда стала офіційним опікуном онуків за трагічних обставин. Мама та вітчим малюків більше приділяли уваги розвагам та алкоголю, ніж дітям. Зрештою мама померла, а вітчим зник у невідомому напрямку.

Бабуся Ліда навіть уявити не могла, що в неї заберуть дітлахів, тому не зважаючи на всі труднощі та військові дії, вирішила, що виховає дітей за будь-яких обставин.

Вона шукала допомоги та підтримки та знайшла її в СОС Дитячі Містечка. Спеціалісти працюють з психологічними травмами дітей та регулярно надсилають гуманітарну допомогу.

«А ще в родині радість: молодший онук Андрійко пішов до першого класу. А ми забезпечили його необхідною канцелярією до школи. Впевнені з такою бабусею він буде вчитися краще всіх однокласників», — вважають в СОС.


Поделитесь.