«Цікаво, скільки цих «козачат», заради піар-показухи дорослих дядь, опиняться на лікарняному?» Батько-активіст Дмитро Шакін - про те, як в Черкасах «патріотично» виховували дітей на холоді на честь для День козацтва

«Вгодовані чиновники стоять в теплих куртках і теплому взутті, а діти в куцих піджачках поверх вишиванок і легеньких туфельках! — засуджує на своїй сторінці у Фейсбуці житель Черкас Дмитро Шакін дії місцевих чиновників, які описав у своєму пості начальник Управління овіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. Той, в свою чергу, написав про урочистості, під час яких козацьку присягу приймали близько 200 учнів козацьких класів шкіл Черкащини, та підтвердив це фотографіями. —  Цікаво, скільки цих «козачат» за ради піар-показухи дорослих дядь, опиняться на лікарняному після сьогоднішньої «присяги на вірність славним козацьким традиціям»?

Можливо таке ставлення до здоров’я дітей і є в розумінні чиновників — «козацькими традиціями» і «відповідальністю за долю підростаючого покоління»?!

Читайте також: 750 тысяч подписчиков наблюдало за тем, как родители издеваются над своими детьми

Як на мене, то більше схоже на традиції «північного сусіда» — не можуть наші чиновники «родом з СРСР» уявити свою діяльність без показухи і відповідних звітів! Не соромно так знущатись над дітьми?! І це — звіт очильника обласного департаменту освіти?!

Ці фото, красномовно свідчать, що в очах закоцюрблих «козачат» — одна думка — скоріше зігрітися!

Читайте також: в Черкаській школі восьмирічок змусили розвантажувати вантажівку з підручниками

Патріотичне виховання це — суворе покарання військових зрадників, мародерів-генералів і вандалів, що трощать серед білого дня в столиці стелу Небесній Сотні, а не «присяга козачат»!

Патріотичне виховання — це не підміна вкрадених коштів з військового бюджету, шкільними акціями — «Допомога АТО», коли на четвертому році війни дітям роздають перелік нагайних потреб армії, серед яких — великі жіночі прокладки для взуття і туалетний папір!!!. Це сором і цинізм, до якого навчають звикати дітей!!!

Ось чому цей захід — чергова «вакцина» лицемір’я, яку вкотре було зроблено дітям. І «прикрість з теплим козацьким екіпіруванням», не випадковість, а буденність системи, де особистості не існує, а є лише «гвинтики»…

Читайте також: як Міноборони дітей з прифронтових територій у Трускавець на відпочинок відправили

Діти все бачать і розуміють — їх не обдуриш дешевими гаслами на фоні скотського відношення до їхнього здоров»я! А відношення цих чиновників — таке саме, як і у держави до бійців на передовій, лікуванню і реабілітації поранених хлопців…

То може час вже облишити дешевий пафос, якщо не хочемо втратити країну?!».Поделитесь.