В Києві восьмирічний хлопчик тероризує всю школу: відкрито 12 кримінальних впроваджень Батьки б'ють на сполох, оскільки учень 2-го класу лупцює не лише своїх однолітків, а і вчителів, і керівництво

Сьогодні, 22 листопада, до школи №247 Деснянського району, що у місті Києві, не прийшов на уроки цілий клас. Таким чином, батьки учнів 2-Б класу бойкотували восьмирічного А., який протягом півтора року тероризує школярів та навіть вчителів.

Через агресивну поведінку та побиття у школі від початку навчального року поліцією відкрито вже 12 кримінальних проваджень. Чи не щодня до закладу приїздять поліцейські, аби скласти новий протокол та зняти побої з постраждалих.

Батьки б’ють на сполох та звертаються до усіх інстанцій, проте ситуація не змінюється. Мама одного з учнів 2-Б класу Наталя розповіла ТСН.ua подробиці інциденту.

За її словами, А. – дуже агресивний хлопчик та кожного дня систематично тероризує, наносить тілесні ушкодження учням, вчителям класу і навіть керівництву школи, тому батьки вирішили просто не пускати дітей на навчання.

Читайте також: на Херсонщині — знову «бої без правил» між дівчатами-школярками

«Вже протягом півтора року, відтоді, як наші діти пішли до першого класу, з нами вчиться неадекватний хлопчик, який лупцює дітей та чинить на них психологічний тиск. Цього року все стало ще гірше, оскільки, крім дітей, він почав вже займати і вчителів, і керівництво школи. Тобто у цього восьмирічного хлопчика зовсім немає ніяких пріоритетів та ієрархії», – розповідає Наталя.

Спочатку батьки намагалися поговорити та вплинути на батька А., проте він не реагує і вважає всі звинувачення необґрунтованими і неправдивими.

Хлопчик – напівсирота, у нього померла мама і він виховується у родині батьком та бабусею. Позиція родини – вони воюють з усім світом. Вони вважають, що всі на них наговорюють та все наклеп, вони судяться з усіма та кажуть, що все неправда.

Читайте також: ваш ребенок — зеркало вашей семьи

Батьки зверталися вже до всіх інстанцій: керівництва школи, Управління освіти Деснянського району, районного сектору ювенальної превенції в Деснянському районі. Проте ніхто не може нічого зробити, тому що без дозволу батька на неповнолітню дитину вони ніяк не можуть вплинути, а батько його не надає.

«Наразі, через день до нас поліція приїжджає до школи, тому що цей хлопчик усіх лупцює і зриває уроки. Як доказ є всі відео та фото. Ми навіть у класі встановили відеоспостереження, але це все одно ніяк його не зупиняє. Мало того, що діти не можуть нормально навчатися, так вони щодня приходять з новими синцями та всі залякані сидять. У діток навіть модель поведінки змінилася, тому що вони завжди перебувають у жаху та стресі», – додала Наталя.

Читайте також: у Полтаві восьмикласниці побили однолітку

Вчора, 21 листопада, відбувся черговий інцидент за участю хлопчика-розбишаки. До школи була викликана поліція, яка оформила протокол про побиття восьми учнів.

Після цього батьками був написаний колективний лист у всі інстанції про те, що поки не буде забезпечено нормальне навчання та безпеку для дітей, учнів до школи не пускатимуть.

В п’ятницю, 17 листопада, відбулися збори 2-Б класу з ювенальною превенцією Деснянського району. Про це також був повідомленний батько цього хлопчика, але він не з’явився.

Батьки в такому відчаї, що між собою домовилися чергувати по черзі в класі, щоб контролювати ситуацію.

Наталя додає, що є відео, на якому А. лупцює вчительку, яка собою прикриває дітей: «Він там замахувався і ногами бив її по руках. Вона зараз досі вся в синцях ходить». У деяких дітей після побиття були навіть струси мозку.

«Я вважаю, що все це в сім’ї, тому що дитина не бачить іншої моделі поведінки. Батько говорить, що, якщо школа не може впоратися, то це – некомпетентна школа. Він каже, що якщо він заводить дитину до школи, тоді школа має відповідати за безпеку всіх учнів і що, взагалі, він ні до чого. Він не допускає свою дитину до психологічної експертизи, щоб перевести, можливо, до якоїсь спеціальної школи», – каже мати одного з учнів.

Батьки зверталися до опікунської ради та соціальної служби. Проте досі немає ніяких результатів.

«Для дитини не існує будь-яких авторитетів, крім батька, якого він страшно боїться», – розповіла Наталя. Директор також не стоїть осторонь і намагається вплинути на ситуацію. Проте вона відмовилася телефоном коментувати інцидент, лише додала, що повідомила про це в органи управління, в адміністрацію і начальнику РВВС (районне відділення внутрішніх справ). «Я написала заяву, що сьогодні діти не прийшли до школи. А все інше вже не по телефону, лише при особистій зустрічі», — сказала жінка.


Поделитесь.