Джаз заради здоров’я дітей Студенти інституту Глієра дали концерт, щоб допомогти онкохворим дітям

«Браво!» «Ви кращі!» — кричала в захваті публіка біг-бенду під керівніцтвом Дениса Аду, який вчора дав концерт у столичному Будинку архітектора. Виступ пройшов у рамках благодійного фестивалю Charity Chamber, де збирають кошти на лікування онкохворих дітей.

— Наша співпраця з фестивалем склалося випадково, — розповів «ГД» керівник біг-бенду Денис Аду. — Ми — біг-бенд інституту і про те, що є можливість виступити перед публікою, нам сказав проректор. Студенти в принципі раді можливостям показати свої таланти, а коли дізналися, що це — ще й можливість підтримати такий чудовий проект, то погодилися відразу. Ми періодично беремо участь в благодійних акціях. У минулому році, наприклад, грали, щоб зібрати гроші для піаніста з Одеси, який був тяжко хворий. А тут — діти, ну, як не допомогти?

Хоча любителів джазу в залі зібралося не дуже багато, але глядачі прагнули зробити пожертвування. У підсумку організатори зібрали 8 тисяч гривень, які одразу перевели на рахунки БФ «Краб». Вони підуть на закупівлю препаратів для хворих дітей.Поделитесь.