Підлітки вчинили збройний напад на пункт продажу лотерейних квитків Здійснити «наліт» хлопці хотіли втрьох, та один вчасно відмовився

Двоє підлітків пограбували пункт продажу лотерейних квитків у Києві. Під погрозою предмета, схожого на пістолет, вони змусили адміністратора закладу віддати понад 10 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

«До правоохоронців звернувся працівник закладу з продажу лотерей та повідомив, що ввечері до них зайшло двоє невідомих, які відразу попрямували до адміністратора. Погрожуючи пристроєм, схожим на пістолет, розбійники почали вимагати відчинити сейф. Після цього навіть зробили постріли у стелю. Коли вони отримали гроші, а це близько 10000 гривень, втекли з місця події. Поліцейські обстежили місце пригоди, вилучили дві гумові кулі та відібрали пояснення у відвідувачів закладу», — йдеться у повідомленні.

Подія сталася на проспекті Науки Голосіївського району столиці.

«Правоохоронці встановили осіб, причетних до розбійного нападу. Ними виявилися 18-річний та 17-річний жителі Чернігівщини, які раніше не мали проблем із законом», — повідомив начальник Голосіївського управління поліції Сергій Куленко.

Поліцейські з’ясували, що організатор злочину — 18-річний хлопець, який раніше працював у цьому закладі. Саме він запропонував двом неповнолітнім товаришам пограбування. Коли троє друзів перебували неподалік, один із них відмовився вчиняти розбійний напад. У свою чергу двоє інших хлопців зайшли у приміщення закладу та під погрозою зброї почали вимагати гроші.


Поделитесь.