Мати вбила 12-річну доньку за те, що вона не хотіла йти до школи Щоб приховати сліди злочину жінка вивезла тіло і залишила на пустирі

Чотири доби поліція у Кропівницькому розшукувала дівчинку 12 років, яка, зі слів батьків, пішла зранку до школи і зникла. Вчора в результаті пошукових заходів дівчинка була знайдена мертвою на відстані 5 км від будинку, з численними пораненнями. Виявилося, що дитина загинула від руки власної матері, повідомляє у Фейсбуці перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

«Чоловік пішов на роботу, по дорозі молодшу дитину відвів до дитсадка. Старша донька була разом з мамою. Дівчинка просилася залишитися вдома та не йти до школи, а мати навпаки наполягала, щоб та все ж таки пішла до школи. В підсумку — в пориві раптово виниклої люті мати вбила дитину, а потім вивезла та залишила на пустирі. Це страшна трагедія. Попереду ряд експертиз, в тому числі й проведення психіатричної експертизи підозрюваної. Крапку повинен поставити суд», — пише Аброськін.

Вже ввечері на підставі зібраних доказів за підозрою в скоєнні вбивства затримана мама дівчинки.


Поделитесь.