На Рівненщині мати гуляла день народження, поки її 2-річна дитина ледь не померла з голоду Поліція врятувала хлопчика із виснаженням та зневодненням, а його мама вважає себе хорошою матір’ю

На Рівненщині госпіталізували 2-річного хлопчика з виснаженням і зневодненням. У крові ж його матері знайшли майже смертельну дозу алкоголю – понад 4 проміле, повідомляє ТСН.

Вигляд голодної дитини вразив навіть поліцейських. «Встановили, що цій дитині рік і вісім місяців. На вигляд вона так не виглядала. Взагалі, як грудна дитина. Я такого не бачив і сподіваюся, що більше не побачу», — зізнається інспектор Рівненського управління патрульної поліції Олександр Пантус.

Поліцію викликала бабуся хлопчика, коли побачила, що 30-річна невістка ледь тримається на ногах. Малюка забрали в п’яної матері та відвезли до лікарні. «Дитині була одразу підключена крапельниця, тому що ми дитину навіть не розбудили, вона була сонливою і досить виснаженою», — розповіла лікар Зорина Корнійчук.

У медзакладі біля Іванка сидить бабуся, а мама жодного разу навіть не навідалася до сина. Галина Кодінцева розповідає, що батько хлопчика перебуває на заробітках, а в неї з невісткою стосунки не склалися, тому та навіть не приймає їжу, принесену для малюка. «Вона його і зачала в п’янці, пила і курила, як носила. Грудьми годує — і п’є, і курить кожен день. Напивається, що не може встати з ліжка», — скаржиться бабуся хлопчика.

Іванко у свої майже два роки важить, як семимісячне немовля – 8 кілограмів. Медики підозрюють у хлопчика ще й затримку розвитку.  Мати ж хлопчика запевняє, що з ним усе гаразд. «Він нормально їсть і все нормально», — твердить Леся Цуман. Те, що в неї забрали дитину, називає несправедливістю, а свекруху вважає божевільною. Тоді як себе – гарною мамою.

За те, що матір наразила на небезпеку власну дитину, поліція склала адмінматеріали, і тепер жінці загрожує штраф у 17 гривень. Чи позбавлять її батьківських прав – вирішуватиме служба у справах дітей. Поки ж малюка виходжуватиме бабуся. «Я й не хочу його отдать у дом малютки, мені дуже шкода його», — каже вона.

Доля дитини має вирішитися протягом кількох ближчих тижнів.


Поделитесь.