Дівчинка зламала хребет, скотившись з гірки До травми призвела конструкція на дитмайданчику, встановлена колишнім мером для піару

У Полтаві 4-річна Леся, граючи біля свого будинку на дитячому майданчику, невдало з’їхала з гірки та вдарилася спиною. Діагноз лікарів — компресійний перелом 5 і 6 хребців. Причому нещасний випадок стався у дитини, чия мама дуже ретельно слідкує за своєю донечкою.

«Тепер півтора місяці ми з Лесею пробудемо в лікарні, на витяжці . Ми як повернемося — розфігачимо силікатною цеглою всі оті гірки, що встановили політики під час гострих нападів бажання влади», — зазначила мама потерпілої дівчинки Олена Запорожан.

Цікаво, що на перший погляд, гірки видаються цілком справними. Вони були облаштовані у 2012 році екс-мером Андрієм Матковським (про це свідчить й відповідний напис на спорядженні дитячого майданчика). Зауважимо, що такі ж приблизно гірки встановлюють політики та бізнес-компанії по всій країні, частіше за все — заради піару.

«Часто бачила, як діти падають з тих гірок через отаке недолуге встановлення. Від самого початку — небезпечно  їздити з такої гірки. Діткам треба виставляти ноги,  щоб не впасти на попу, коли доїдеш до низу. Гірка для малят наче й не висока, але закінчується крутою сходинкою.

Можливо, була задумка у виробників, щоб діти не злітали і та сходинка гальмувала спуск. Але виходить — навпаки,  діти зі сходинки злітають і падають, сильно б’ються спинами, як моя донечка», — уточнила Олена Запорожан. Жінка закликає до уважності та прагне убезпечити решту полтавських діток від травмувань під час гри на подібних гірках.

Джерело інформації та фото: www.0532.ua


Поделитесь.